LENOVO ThinkPad P15 Gen2 15.6" FHD, Intel Core i7-11800H pana la 4.60 GHz, 32GB DDR4, 1TB SSD, nVidia RTX A2000
Laptop LENOVO ThinkPad P15 Gen2 Mobile Workstation Premium Refurbished - in stare perfecta, like new
- Display: 15.6" | 1920 x 1080 | LED Backlit IPS FHD
- Procesor: Intel Core i7-11800H 2.30GHz (4.60GHz Turbo, 24MB Cache, Octa Core)
- Memorie RAM: 32GB DDR4 (2x 16GB)
- Stocare: 1TB SSD M.2 NVME
- Placa video: nVidia RTX A2000 - 4GB GDDR6 / 128 bit / 2560 CUDA Cores
- Unitate optica: Fara unitate optica
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTY iluminata | Bluetooth | Webcam
- Sistem de operare: Windows 10 PRO
- Garantie: 24 Luni (3 Luni pentru acumulator)
INFORMATII PRODUS |
|
| PRODUCATOR | LENOVO |
| MODEL | ThinkPad P15 Gen2 |
| STARE PRODUS | Premium Refurbished - like new |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Windows 10 PRO |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Nu |
| DIAGONALA | 15.6" |
| REZOLUTIE | 1920 x 1080 |
| ASPECT IMAGINE | 16:9 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i7 |
| MODEL PROCESOR | i7-11800H |
| FRECVENTA NATIVA | 2.30 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 4.60 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 8 (OCTA CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 16 |
| MEMORIE CACHE | 24 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-25600 |
| FRECVENTA MEMORIE | 3200 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 4 |
| MAX. MEMORIE RAM | 128 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 1 TB |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | RTX A2000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR6 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 4 GB |
| BUS MEMORIE | 128 bit |
| CUDA CORES | 2560 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12.1 |
| OPENGL | 4.6 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | 10/100/1000 |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11 b/g/n/ac |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 3G | Nu |
PORTURI |
|
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 3 x USB 3.1 Type C |
| THUNDERBOLT | 2 (via USB-C port) |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Polymer |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 6 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Negru |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 375.4mm x 252.3mm x 24.5-31.45mm |
| GREUTATE | 2.74 kg |

