Laptop LENOVO ThinkPad P16 16" UHD+, Intel Core i9-12900HX pana la 5.0 GHz, 32GB DDR5, 1TB SSD, nVidia RTX A3000 12GB
Configuratie
Laptop LENOVO ThinkPad P16 Mobile Workstation Premium Refurbished - in stare perfecta, like new
- Display: 16" | 3840 x 2400 | LED Backlit IPS UHD+
- Procesor: Intel Core i9-12900HX 2.30GHz (5.0GHz Turbo, 30MB Cache, 16-Core)
- Memorie RAM: 32GB DDR5 (2x 16GB)
- Stocare: 1TB SSD M.2 NVME
- Placa video: nVidia RTX A3000 - 12GB GDDR6 / 192 bit / 4096 CUDA Cores
- Unitate optica: Fara unitate optica
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTY iluminata | Bluetooth | Webcam
- Sistem de operare: Windows 11 PRO
- Garantie: 24 Luni
INFORMATII PRODUS |
|
| PRODUCATOR | LENOVO |
| MODEL | ThinkPad P16 Gen1 |
| STARE PRODUS | Premium Refurbished - like new |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Windows 11 PRO |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Nu |
| DIAGONALA | 16" |
| REZOLUTIE | 3840 x 2400 |
| ASPECT IMAGINE | 16:10 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i9 |
| MODEL PROCESOR | i9-12900HX |
| FRECVENTA NATIVA | 2.30 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 5.0 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 16 |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 24 |
| MEMORIE CACHE | 30 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR5 |
| STANDARD MEMORIE | PC5-38400 |
| FRECVENTA MEMORIE | 4800 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 4 |
| MAX. MEMORIE RAM | 128 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 1 TB |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | RTX A3000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR6 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 12 GB |
| BUS MEMORIE | 192 bit |
| CUDA CORES | 4096 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12.1 |
| OPENGL | 4.6 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | 10/100/1000 |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11 b/g/n/ac |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 3G | Nu |
PORTURI |
|
| HDMI | 1 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 2 |
| USB-C | 3 x USB 3.2 Type C |
| THUNDERBOLT | 2 (via USB-C port) |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Polymer |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 6 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Negru |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 364mm x 266mm x 30.2mm |
| GREUTATE | 2.97 kg |

