Laptop DELL XPS 17 9710 17" UHD+, TOUCHSCREEN, Intel Core i7-11800H pana la 4.60 GHz, 32GB DDR4, 1TB SSD, nVidia GeForce RTX 3060
Configuratie
Laptop DELL XPS 17 9710 Refurbished
- Display: 17" | 3840 x 2400 | LED Backlit IPS 4K UHD+ | TOUCHSCREEN
- Procesor: Intel Core i7-11800H 2.30GHz (4.60GHz Turbo, 24MB Cache, Octa Core)
- Memorie RAM: 32GB DDR4 (2 x 16GB)
- Stocare: 1TB SSD M.2 NVME
- Placa video: nVidia GeForce RTX 3060 - 6GB GDDR6 / 192 bit / 3840 CUDA Cores
- Unitate optica: Fara unitate optica
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTY iluminata | Bluetooth | Webcam
- Sistem de operare: Windows 11 Professional
- Garantie: 24 Luni (3 Luni pentru acumulator)
INFORMATII LAPTOP DELL XPS 17 9710 17" UHD+ |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | XPS 17 9710 |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Windows 11 Professional |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | 4K UHD+ |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Da |
| DIAGONALA | 17" |
| REZOLUTIE | 3840 x 2400 |
| ASPECT IMAGINE | 16:10 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i7 |
| MODEL PROCESOR | i7-11800H |
| FRECVENTA NATIVA | 2.30 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 4.60 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 8 (OCTA CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 16 |
| MEMORIE CACHE | 24 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-25600 |
| FRECVENTA MEMORIE | 3200 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 2 |
| MAX. MEMORIE RAM | 64 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 1 TB |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | GeForce RTX 3060 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR6 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 6 GB |
| BUS MEMORIE | 192 bit |
| CUDA CORES | 3840 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12.1 |
| OPENGL | 4.6 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | Nu are |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11ax |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 4G | Nu |
PORTURI |
|
| USB-C | 4 x USB 4 Type-C |
| THUNDERBOLT | 4 (via USB-C port) |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Ion |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 6 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Argintiu / negru |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 374.45mm x 248.05mm x 19.5mm |
| GREUTATE | 2.42 kg |

