Laptop DELL Precision 7740 17.3" FHD, Intel Xeon OCTA Core E-2286M pana la 5.0 GHz, 128GB DDR4, 1TB SSD, nVidia Quadro RTX 5000
Configuratie
Laptop DELL Precision 7740 Mobile Workstation Refurbished
- Display: 17.3" | 1920 x 1080 | LED Backlit IPS FHD
- Procesor: Intel Xeon OCTA Core E-2286M 2.40GHz (5.0GHz Turbo, 16MB Cache)
- Memorie RAM: 128GB DDR4 (4 x 32GB)
- Stocare: 1TB SSD M.2 NVME
- Placa video: nVidia Quadro RTX 5000 - 16GB GDDR6 / 256 bit / 3072 CUDA Cores
- Unitate optica: Fara unitate optica
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTY Iluminata | Bluetooth
- Sistem de operare: Windows 11 Professional
- Garantie: 24 Luni (3 Luni pentru acumulator)
INFORMATII LAPTOP DELL PRECISION 7740 17.3" FHD |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Precision 7740 |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Fara sistem de operare, optional licenta Microsoft Refurbished |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Nu |
| DIAGONALA | 17.3" |
| REZOLUTIE | 1920 x 1080 |
| ASPECT IMAGINE | 16:9 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Xeon 8-Core |
| MODEL PROCESOR | E-2286M |
| FRECVENTA NATIVA | 2.40 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 5.0 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 8 (OCTA CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 16 |
| MEMORIE CACHE | 16 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 128 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-21300 |
| FRECVENTA MEMORIE | 2666 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 4 |
| MAX. MEMORIE RAM | 128 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 1 TB |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | Quadro RTX 5000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR6 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 16 GB |
| BUS MEMORIE | 256 bit |
| CUDA CORES | 3072 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12.1 |
| OPENGL | 4.6 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | 10/100/1000 |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11ax |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 4G | Nu |
PORTURI |
|
| HDMI | 1 |
| MINI DISPLAY PORT | 1 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 3 |
| USB-C | 2 x USB 3.1 Type C |
| THUNDERBOLT | 2 (via USB-C port) |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Ion |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 6 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Negru |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 414mm x 274mm x 30mm |
| GREUTATE | 3.10 kg |

