Laptop DELL Precision 5750 17.3" FHD+, Intel Xeon HEXA Core W-10855M pana la 5.10 GHz, 32GB DDR4, 1TB SSD, nVidia Quadro RTX 3000
Configuratie
Laptop DELL Precision 5750 Mobile Workstation Refurbished
- Display: 17.3" | 1920 x 1200 | LED Backlit IPS FHD+
- Procesor: Intel Xeon HEXA Core W-10855M 2.40GHz (5.10GHz Turbo, 12MB Cache)
- Memorie RAM: 32GB DDR4 (2 x 16GB)
- Stocare: 1TB SSD M.2 NVME
- Placa video: nVidia Quadro RTX 3000 - 6GB GDDR6 / 192 bit / 1920 CUDA Cores
- Unitate optica: Fara unitate optica
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTY iluminata | Bluetooth | Webcam
- Sistem de operare: Windows 11 Professional
- Garantie: 24 Luni (3 Luni pentru acumulator)
INFORMATII LAPTOP DELL PRECISION 5750 17.3" FHD+ |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Precision 5750 |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Windows 11 Professional |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD+ Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Nu |
| DIAGONALA | 17.3" |
| REZOLUTIE | 1920 x 1200 |
| ASPECT IMAGINE | 16:10 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Xeon 6-Core |
| MODEL PROCESOR | W-10855M |
| FRECVENTA NATIVA | 2.40 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 5.10 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 6 (HEXA CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 12 |
| MEMORIE CACHE | 12 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-23400 |
| FRECVENTA MEMORIE | 2933 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 2 |
| MAX. MEMORIE RAM | 64 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 1 TB |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | Quadro RTX 3000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR6 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 6 GB |
| BUS MEMORIE | 192 bit |
| CUDA CORES | 1920 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12 |
| OPENGL | 4.5 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | Nu are |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11ax |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 4G | Nu |
PORTURI |
|
| USB-C | 4 x USB 3.2 Type C |
| THUNDERBOLT | 4 (via USB-C port) |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Ion |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 6 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Argintiu inchis |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 374mm x 248mm x 13.5mm |
| GREUTATE | 2.14 kg |

