Laptop DELL Latitude 5530 15.6" FHD, Intel Core i5-1245U pana la 4.40 GHz, 16GB DDR4, 512GB SSD, Webcam
Configuratie
Laptop DELL Latitude 5530 Refurbished
- Display: 15.6" | 1920 x 1080 | LED Backlit IPS Full HD
- Procesor: Intel Core i5-1245U 3.0GHz (4.40GHz Turbo, 12MB Cache, 10-Core)
- Memorie RAM: 16GB DDR4 (2x 8GB)
- Stocare: 512GB SSD M.2 NVMe
- Placa video: Intel Iris Xe Graphics
- Unitate optica: Nu are
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTY Iluminata | Webcam | Bluetooth
- Sistem de operare: Windows 11 Professional
- Garantie: 24 Luni (3 luni pentru acumulator)
INFORMATII LAPTOP DELL LATITUDE 5530 15.6" FHD |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Latitude 5530 |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Fara sistem de operare, optional licenta Microsoft Refurbished |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Nu |
| DIAGONALA | 15.6" |
| REZOLUTIE | 1920 x 1080 |
| ASPECT IMAGINE | 16:9 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i5 |
| MODEL PROCESOR | i5-1245U |
| FRECVENTA NATIVA | 3.0 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 4.40 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 10 (DECA CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 12 |
| MEMORIE CACHE | 12 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 16 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-25600 |
| FRECVENTA MEMORIE | 3200 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 2 |
| MAX. MEMORIE RAM | 64 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 512 GB |
| STARE SSD | SSD refurbished |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Integrata |
| CHIPSET VIDEO | Intel |
| MODEL PLACA VIDEO | Iris Xe Graphics |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | pana la 2 GB |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12.1 |
| OPENGL | 4.6 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | 10/100/1000 |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11ax |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 4G | Nu |
PORTURI |
|
| HDMI | 1 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 2 |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Type C |
| THUNDERBOLT | 2 (via USB-C port) |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Ion |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 4 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Argintiu |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 357.8mm x 233.3mm x 19.87mm |
| GREUTATE | 1.59 kg |

