Laptop DELL Latitude 5420 Rugged 14" FHD, TOUCHSCREEN, Intel Core i7-8650U pana la 4.20 GHz, 32GB DDR4, 1TB SSD, AMD Radeon RX 540, Webcam
Configuratie
Laptop DELL Latitude 5420 Rugged Refurbished
- Display: 14" | 1920 x 1080 | LED Backlit IPS Full HD | TOUCHSCREEN
- Procesor: Intel Core i7-8650U 1.90GHz (4.20GHz Turbo, 8MB Cache)
- Memorie RAM: 32GB DDR4 (2x 16GB)
- Stocare: 1TB SSD M.2 NVMe
- Placa video: AMD Radeon RX 540 - 2GB GDDR5 | 128 bit | 512 Stream Processors
- Unitate optica: Nu are
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTY Iluminata | Webcam
- Sistem de operare: Windows 11 Professional
- Garantie: 24 Luni (3 luni pentru acumulator)
INFORMATII LAPTOP DELL LATITUDE 5420 RUGGED 14" FHD |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Latitude 5420 Rugged |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Fara sistem de operare, optional licenta Microsoft Refurbished |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Da |
| DIAGONALA | 14" |
| REZOLUTIE | 1920 x 1080 |
| ASPECT IMAGINE | 16:9 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i7 |
| MODEL PROCESOR | i7-8650U |
| FRECVENTA NATIVA | 1.90 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 4.20 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 4 (QUAD CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 8 |
| MEMORIE CACHE | 8 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-19200 |
| FRECVENTA MEMORIE | 2400 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 2 |
| MAX. MEMORIE RAM | 32 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 1 TB |
| STARE SSD | SSD refurbished |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | AMD |
| MODEL PLACA VIDEO | Radeon RX 540 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 2 GB |
| BUS MEMORIE | 128 bit |
| REZOLUTIE MAXIMA | 4096 x 2160 |
| DIRECTX | 12.1 |
| OPENGL | 4.6 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | 10/100/1000 |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11 b/g/n/ac |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 4G | Nu |
PORTURI |
|
| HDMI | 1 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 3 |
| USB-C | 1 x USB 3.1 Type C |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 1 |
| SERIAL | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Ion |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 3 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Negru |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 347mm x 244.5mm x 32.8mm |
| GREUTATE | 2.25 kg |

