HP Z4 G4 Tower Refurbished - Intel Xeon W-2225, 32GB DDR4, 1TB SSD, nVidia Quadro M5000 8GB
Configuratie
Workstation HP Z4 G4 Refurbished
- Procesor: Intel QUAD Core W-2225 4.10GHz (4.60GHz Turbo, 8.25MB Cache)
- Memorie RAM: 32GB DDR4 ECC (4 x 8GB)
- Stocare: 1TB SSD M2 NVMe
- Placa video: nVidia Quadro M5000 - 8GB GDDR5 / 256 bit / 2048 CUDA Cores
- Sistem de operare: Windows 11 Professional
- Garantie: 36 Luni
INFORMATII Workstation Refurbished HP Z4 G4 |
|
| PRODUCATOR | HP |
| MODEL | Z4 G4 |
| FORMAT CARCASA | Tower |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 36 Luni |
PROCESOR |
|
| NR. DE PROCESOARE INCLUSE | 1 |
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Xeon 4-Core |
| MODEL PROCESOR | W-2225 |
| FRECVENTA NATIVA | 4.10 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 4.60 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 4 (QUAD CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 8 |
| MEMORIE CACHE | 8.25 MB |
| SOCKET | LGA 2066 |
| PUTERE TERMICA (TDP) | 105 W |
| TEHNOLOGIE DE FABRICATIE | 14 nm |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| MODULE MEMORIE | 4 x 8GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 ECC |
| STANDARD MEMORIE | PC4-23400 |
| FRECVENTA MEMORIE | 2933 MHz |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 1 TB |
| STARE SSD | SSD refurbished |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | Quadro M5000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR5 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 8 GB |
| BUS MEMORIE | 256 bit |
| CUDA CORES | 2048 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 4096 x 2160 |
| DIRECTX | 12 |
| OPENGL | 4.5 |
| CONECTORI | 4 x DisplayPort |
| SISTEM DE RACIRE | Activ |
PLACA DE BAZA |
|
| CHIPSET | Intel C422 |
| SLOTURI MEMORIE | 8 |
| MAX. MEMORIE SUPORTATĂ | 256 GB |
| PLACA DE RETEA (LAN) | Intel I219-LM Gigabit |
| SLOTURI PCIe x16 Gen 3.0 | 2 |
| SLOTURI PCIe x8 | 1 |
| SLOTURI PCIe x4 | 2 |
| SLOTURI M.2 | 2 |
PORTURI |
|
| DISPLAY PORT | 4 |
| PS/2 | 2 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 10 |
| LAN (RJ-45) | 2 |
| AUDIO | 2 |
ALIMENTARE |
|
| NUMAR DE SURSE INSTALATE | 1 x PSU |
| PUTERE SURSA | 750 W |
| CABLU DE ALIMENTARE | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Negru |

