DELL Precision T3630 Tower Refurbished - Intel Core i9-9900, 32GB DDR4, 1TB SSD, nVidia Quadro P2000 5GB
Configuratie
Workstation DELL Precision T3630 Refurbished
- Procesor: Intel Core i9-9900 3.10GHz (5.0GHz Turbo, 16MB Cache, Octa Core)
- Memorie RAM: 32GB DDR4 (2x 16GB)
- Stocare: 1TB SSD M2 NVMe
- Placa video: nVidia Quadro P2000 - 5GB GDDR5 / 160 bit / 1024 CUDA Cores
- Sistem de operare: Windows 11 Professional
- Garantie: 36 Luni
INFORMATII Workstation Refurbished DELL Precision T3630 |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Precision T3630 |
| FORMAT CARCASA | Tower |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 36 Luni |
PROCESOR |
|
| NR. DE PROCESOARE INCLUSE | 1 |
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i9 |
| MODEL PROCESOR | i9-9900 |
| FRECVENTA NATIVA | 3.10 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 5.0 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 8 (OCTA CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 16 |
| MEMORIE CACHE | 16 MB |
| SOCKET | LGA 1151 |
| PUTERE TERMICA (TDP) | 65 W |
| TEHNOLOGIE DE FABRICATIE | 14 nm |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-21300 |
| FRECVENTA MEMORIE | 2666 MHz |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 1 TB |
| STARE SSD | SSD refurbished |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | Quadro P2000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR5 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 5 GB |
| BUS MEMORIE | 160 bit |
| CUDA CORES | 1024 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 5120 x 2880 |
| DIRECTX | 12 |
| OPENGL | 4.5 |
| CONECTORI | 4 x DisplayPort |
| SISTEM DE RACIRE | Activ |
PLACA DE BAZA |
|
| CHIPSET | Intel C246 |
| SLOTURI MEMORIE | 4 |
| MAX. MEMORIE SUPORTATĂ | 64 GB |
| PLACA DE RETEA (LAN) | Intel I219-LM Gigabit |
| SLOTURI PCIe x16 Gen 3.0 | 1 |
| SLOTURI PCIe x4 | 2 |
| SLOTURI PCI | 1 |
| SLOTURI M.2 | 1 |
PORTURI |
|
| DISPLAY PORT | 4 |
| PS/2 | 2 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 5 |
| USB-C | 1 x USB 3.1 Type C |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 2 |
| SERIAL | 1 |
ALIMENTARE |
|
| NUMAR DE SURSE INSTALATE | 1 x PSU |
| PUTERE SURSA | 460 W |
| CABLU DE ALIMENTARE | Inclus |

