DELL Precision 7760 Refurbished - Intel Xeon W-11855M, 32GB DDR4, 1TB SSD, RTX A3000 12GB, 17.3" FHD
INFORMATII Laptop Refurbished DELL Precision 7760 17.3" FHD |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Precision 7760 |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Windows 11 Professional |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Nu |
| DIAGONALA | 17.3" |
| REZOLUTIE | 1920 x 1080 |
| ASPECT IMAGINE | 16:9 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Xeon 6-Core |
| MODEL PROCESOR | W-11855M |
| FRECVENTA NATIVA | 3.20 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 4.90 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 6 (HEXA CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 12 |
| MEMORIE CACHE | 18 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-25600 |
| FRECVENTA MEMORIE | 3200 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 4 |
| MAX. MEMORIE RAM | 128 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 1 TB |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | RTX A3000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR6 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 6 GB |
| BUS MEMORIE | 192 bit |
| CUDA CORES | 4096 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12.1 |
| OPENGL | 4.6 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | 10/100/1000 |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11ax |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 4G | Nu |
PORTURI |
|
| HDMI | 1 |
| MINI DISPLAY PORT | 1 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 3 |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Type C |
| THUNDERBOLT | 2 (via USB-C port) |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Ion |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 6 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Argintiu / negru |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 400mm x 263.6mm x 25.98-28.6mm |
| GREUTATE | 3.01 kg |

