DELL Precision 7680 Refurbished - Intel i7-13850HX, 32GB DDR5, 1TB SSD (2x512GB), RTX A1000 6GB, 16" FHD+
Configuratie
Laptop DELL Precision 7680 Mobile Workstation Refurbished
- Display: 16" | 1920 x 1200 | LED Backlit IPS FHD+
- Procesor: Intel Core i7-13850HX 2.10GHz (5.30GHz Turbo, 30MB Cache, 20-Core)
- Memorie RAM: 32GB DDR5 (2x 16GB)
- Stocare: 2x 512GB SSD M.2 nVME
- Placa video: nVidia RTX A1000 - 6GB GDDR6 / 96 bit / 2560 CUDA Cores
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTY iluminata | Bluetooth | Webcam
- Sistem de operare: Windows 11 Professional
- Garantie: 24 Luni (3 Luni pentru acumulator)
INFORMATII Laptop Refurbished DELL Precision 7680 16" FHD+ |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Precision 7680 |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Windows 11 Professional |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD+ Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Nu |
| DIAGONALA | 16" |
| REZOLUTIE | 1920 x 1200 |
| ASPECT IMAGINE | 16:10 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i7 |
| MODEL PROCESOR | i7-13850HX |
| FRECVENTA NATIVA | 2.10 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 5.30 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 20 |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 28 |
| MEMORIE CACHE | 30 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR5 |
| STANDARD MEMORIE | PC5-44800 |
| FRECVENTA MEMORIE | 5600 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 2 |
| MAX. MEMORIE RAM | 64 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 2 x 512 GB |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | RTX A1000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR6 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 6 GB |
| BUS MEMORIE | 96 bit |
| CUDA CORES | 2560 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12 |
| OPENGL | 4.5 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | 10/100/1000 |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11ax |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 4G | Nu |
PORTURI |
|
| HDMI | 1 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 2 |
| USB-C | 2 x USB 4 Type-C + 1 x USB 3.2 Type-C |
| THUNDERBOLT | 2 (via USB-C port) |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Polymer |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 6 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Argintiu inchis |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 356mm x 258mm x 23.2mm |
| GREUTATE | 2.60 kg |

