DELL Precision 5530 15.6" FHD, Intel Intel Xeon E-2176M 2.70 GHz, 16GB DDR4, 512GB SSD, nVidia Quadro P1000
Laptop DELL Precision 5530 Mobile Workstation Second-hand
- Observatii: Produs in stare estetica foarte buna, port HDMI nefunctional
- Display: 15.6" | 1920 x 1080 | LED Backlit IPS Full HD
- Procesor: Intel Xeon HEXA Core E-2176M 2.70GHz (4.40GHz Turbo, 12MB Cache)
- Memorie RAM: 16 GB DDR4
- Stocare: 512 GB SSD M.2 NVME
- Placa video: nVidia Quadro P1000 - 4GB GDDR5 / 128 bit / 512 CUDA Cores
- Unitate optica: Fara unitate optica
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTZ iluminata | Bluetooth | Webcam
- Sistem de operare: Fara sistem de operare, optional licenta Microsoft
- Garantie: 12 Luni (3 Luni pentru acumulator)
INFORMATII PRODUS |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Precision 5530 |
| STARE PRODUS | Second-Hand |
| GARANTIE | 12 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Fara sistem de operare, optional licenta Microsoft Refurbished |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Nu |
| DIAGONALA | 15.6" |
| REZOLUTIE | 1920 x 1080 |
| ASPECT IMAGINE | 16:9 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Xeon 6-Core |
| MODEL PROCESOR | E-2176M |
| FRECVENTA NATIVA | 2.70 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 4.40 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 6 (HEXA CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 12 |
| MEMORIE CACHE | 12 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 16 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-21300 |
| FRECVENTA MEMORIE | 2666 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | 2 |
| MAX. MEMORIE RAM | 32 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 512 GB |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | Quadro P1000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR5 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 4 GB |
| BUS MEMORIE | 128 bit |
| CUDA CORES | 512 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 3840 x 2160 |
| DIRECTX | 12 |
| OPENGL | 4.5 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTZ |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | Nu are |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11 b/g/n/ac |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 3G | Nu |
PORTURI |
|
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 1 x USB 3.1 Type C |
| THUNDERBOLT | 1 (via USB-C port) |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Ion |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 3 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Argintiu / negru |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 357mm x 235mm x 17mm |
| GREUTATE | 1.78 kg |

