DELL Latitude 7420 Refurbished - Intel i7-1185G7, 32GB DDR4, 512GB SSD, Intel Iris Xe, 14" FHD Touchscreen
Configuratie
Laptop DELL Latitude 7420 Refurbished
- Display: 14" | 1920 x 1080 | LED Backlit IPS FHD | TOUCHSCREEN
- Procesor: Intel Core i7-1185G7 3.0GHz (4.80GHz Turbo, 12MB Cache)
- Memorie RAM: 32GB DDR4
- Stocare: 512GB SSD M2 NVMe
- Placa video: Intel Iris Xe Graphics
- Input & Multimedia: Tastatura QWERTY Iluminata | Webcam | Bluetooth
- Sistem de operare: Windows 11 Professional
- Garantie: 24 Luni
INFORMATII Laptop Refurbished DELL Latitude 7420 14" FHD |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Latitude 7420 |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Windows 11 Professional |
DISPLAY |
|
| TIP DISPLAY | Full HD Anti-Glare |
| TEHNOLOGIE | LED Backlit |
| TIP PANEL | IPS |
| TOUCHSCREEN | Da |
| DIAGONALA | 14" |
| REZOLUTIE | 1920 x 1080 |
| ASPECT IMAGINE | 16:9 |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i7 |
| MODEL PROCESOR | i7-1185G7 |
| FRECVENTA NATIVA | 3.0 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 4.80 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 4 (QUAD CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 8 |
| MEMORIE CACHE | 12 MB |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| FRECVENTA MEMORIE | 3733 MHz |
| SLOTURI DE MEMORIE | Memoria este integrata pe placa de baza |
| MAX. MEMORIE RAM | 32 GB |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 512 GB |
| STARE SSD | SSD refurbished |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Integrata |
| CHIPSET VIDEO | Intel |
| MODEL PLACA VIDEO | Iris Xe Graphics |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12.1 |
| OPENGL | 4.6 |
INPUT & MULTIMEDIA |
|
| WEBCAM | Da |
| MICROFON INCORPORAT | Da |
| CARD READER | Da |
| DIFUZOARE | Stereo |
| LAYOUT TASTATURA | QWERTY |
| TASTATURA ILUMINATA | Da |
COMUNICATII |
|
| RETEA (LAN) | Nu are |
| WIRELESS (WLAN) | 802.11ax |
| BLUETOOTH | Da |
| MODEM 4G | Nu |
PORTURI |
|
| HDMI | 1 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 1 |
| USB-C | 2 x USB 4 Type-C |
| THUNDERBOLT | 2 (via USB-C port) |
| AUDIO | 1 |
ALIMENTARE |
|
| TIP ACUMULATOR | Li-Ion |
| CAPACITATE ACUMULATOR | 4 Celule |
| STARE ACUMULATOR | Testat, autonomie peste 30 minute |
| GARANTIE ACUMULATOR | 90 Zile |
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Argintiu inchis |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 321.35mm x 208.69mm x 18.91mm |
| GREUTATE | 1.36 kg |

