Calculator DELL OptiPlex 7040 Micro PC, Intel Core i5-6500T 2.50 GHz
Calculator DELL OptiPlex 7040 Micro PC Refurbished
- Procesor: Intel Core i5-6500T 2.50GHz (3.10GHz Turbo, 6MB Cache)
- Memorie RAM: 8GB DDR4
- Stocare: 512GB SSD M.2 NVMe
- Placa video: Intel HD Graphics 530
- Sistem de operare: FreeDOS, optional licenta Microsoft Refurbished
- Garantie: 24 Luni
INFORMATII PRODUS |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | OptiPlex 7040 |
| FORMAT CARCASA | Micro PC |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | FreeDOS, opțional licență Microsoft Refurbished |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i5 |
| MODEL PROCESOR | i5-6500T |
| FRECVENTA NATIVA | 2.50 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 3.10 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 4 (QUAD CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 4 |
| MEMORIE CACHE | 6 MB |
| SOCKET | LGA 1151 |
| PUTERE TERMICA (TDP) | 35 W |
| TEHNOLOGIE DE FABRICATIE | 14 nm |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 8 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| FRECVENTA MEMORIE | 1866 MHz |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 512 GB |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Integrata |
| CHIPSET VIDEO | Intel |
| MODEL PLACA VIDEO | Intel HD Graphics 530 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | pana la 2 GB |
| BUS MEMORIE | 64 bit |
| REZOLUTIE MAXIMA | 4096 x 2160 |
| DIRECTX | 12 |
| OPENGL | 4.4 |
PLACA DE BAZA |
|
| CHIPSET | Intel Q170 |
| SLOTURI MEMORIE | 2 |
| MAX. MEMORIE SUPORTATĂ | 16 GB |
| PLACA DE RETEA (LAN) | Intel I219-LM Gigabit |
| SLOTURI M.2 | 1 |
PORTURI |
|
| DISPLAY PORT | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 6 |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 2 |
| SERIAL | 1 |
ALIMENTARE |
|
| INCARCATOR | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Negru |
| DIMENSIUNI (L x l x H) | 182mm x 178mm x 36mm |
| GREUTATE | 1.42 kg |

