Workstation DELL Precision T3620, Intel Core i7-6700 3.40 GHz, 32GB DDR4, 512GB SSD
Workstation DELL Precision T3620 Refurbished
- Procesor: Intel Core i7-6700 3.40 GHz (4.0GHz Turbo, 8MB Cache)
- Memorie RAM: 32GB DDR4 (4 x 8GB)
- Stocare: 512GB SSD M2 NVMe
- Placa video: nVidia Quadro M2000 - 4GB GDDR5 / 128 bit / 768 CUDA Cores
- Sistem de operare : Windows 10 Professional COA
- Garantie : 36 Luni
INFORMATII PRODUS |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Precision T3620 |
| FORMAT CARCASA | Tower |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 36 Luni |
PROCESOR |
|
| NR. DE PROCESOARE INCLUSE | 1 |
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i7 |
| MODEL PROCESOR | i7-6700 |
| FRECVENTA NATIVA | 3.40 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 4.0 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 4 (QUAD CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 8 |
| MEMORIE CACHE | 8 MB |
| SOCKET | LGA 1151 |
| PUTERE TERMICA (TDP) | 65 W |
| TEHNOLOGIE DE FABRICATIE | 14 nm |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 32 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-17000 |
| FRECVENTA MEMORIE | 2133 MHz |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 512 GB |
| STARE SSD | SSD refurbished |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | Quadro M2000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR5 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 4 GB |
| BUS MEMORIE | 128 bit |
| CUDA CORES | 768 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 4096 x 2160 |
| DIRECTX | 12 |
| OPENGL | 4.5 |
| CONECTORI | 4 x DisplayPort |
| SISTEM DE RACIRE | Activ |
PLACA DE BAZA |
|
| CHIPSET | Intel C236 |
| SLOTURI MEMORIE | 4 |
| MAX. MEMORIE SUPORTATĂ | 64 GB |
| PLACA DE RETEA (LAN) | Intel I219-LM Gigabit |
| SLOTURI PCIe x16 Gen 3.0 | 2 |
| SLOTURI PCIe x4 | 1 |
| SLOTURI PCI | 1 |
| SLOTURI M.2 | 1 |
PORTURI |
|
| DISPLAY PORT | 4 |
| PS/2 | 2 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 6 |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 2 |
| SERIAL | 1 |
ALIMENTARE |
|
| NUMAR DE SURSE INSTALATE | 1 x PSU |
| PUTERE SURSA | 290W sau 365W |
| CABLU DE ALIMENTARE | Inclus |

