DELL Precision T3650 Tower Refurbished - Intel Xeon W-1370P, 64GB DDR4, 2TB SSD, RTX A2000 12GB
INFORMATII Workstation Refurbished DELL Precision T3650 |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | Precision T3650 |
| FORMAT CARCASA | Tower |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 36 Luni |
PROCESOR |
|
| NR. DE PROCESOARE INCLUSE | 1 |
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Xeon 8-Core |
| MODEL PROCESOR | W-1370P |
| FRECVENTA NATIVA | 3.60 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 5.20 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 8 (OCTA CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 16 |
| MEMORIE CACHE | 16 MB |
| SOCKET | LGA 1200 |
| PUTERE TERMICA (TDP) | 95 W |
| TEHNOLOGIE DE FABRICATIE | 14 nm |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 64 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-25600 |
| FRECVENTA MEMORIE | 3200 MHz |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 2 TB |
| STARE SSD | SSD refurbished |
| INTERFATA | M.2 |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Dedicata |
| CHIPSET VIDEO | nVidia |
| MODEL PLACA VIDEO | RTX A2000 |
| TIP MEMORIE VIDEO | GDDR6 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | 12 GB |
| BUS MEMORIE | 192 bit |
| CUDA CORES | 3328 |
| REZOLUTIE MAXIMA | 7680 x 4320 |
| DIRECTX | 12.1 |
| OPENGL | 4.6 |
| CONECTORI | 4 x Mini DisplayPort |
| SISTEM DE RACIRE | Activ |
PLACA DE BAZA |
|
| CHIPSET | Intel W580 |
| SLOTURI MEMORIE | 4 |
| MAX. MEMORIE SUPORTATĂ | 128 GB |
| PLACA DE RETEA (LAN) | Intel I219-LM Gigabit |
| SLOTURI PCIe x16 Gen 4.0 | 1 |
| SLOTURI PCIe x4 | 1 |
| SLOTURI PCI | 1 |
| SLOTURI M.2 | 2 |
PORTURI |
|
| MINI DISPLAY PORT | 4 |
| PS/2 | 2 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0/3.1/3.2 | 4 |
| USB-C | 1 x USB 3.2 Type C |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 2 |
ALIMENTARE |
|
| NUMAR DE SURSE INSTALATE | 1 x PSU |
| PUTERE SURSA | 1000 W |
| CABLU DE ALIMENTARE | Inclus |

