Calculator DELL OptiPlex 7050 MT, Intel Core i5-6500 3.20 GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD
Configuratie
Calculator DELL OptiPlex 7050 Tower Refurbished
- Procesor: Intel Core i5-6500 3.20GHz (3.60GHz Turbo, 6MB Cache)
- Memorie RAM: 8GB DDR4
- Stocare: 256GB SSD
- Placa video: Intel HD Graphics 530
- Sistem de operare: Windows 10 Professional
- Garantie: 24 Luni
INFORMATII PRODUS |
|
| PRODUCATOR | DELL |
| MODEL | OptiPlex 7050 |
| FORMAT CARCASA | Tower |
| STARE PRODUS | Refurbished |
| GARANTIE | 24 Luni |
| SISTEM DE OPERARE | Windows 10 Professional |
PROCESOR |
|
| PRODUCATOR PROCESOR | Intel |
| TIP PROCESOR | Intel Core i5 |
| MODEL PROCESOR | i5-6500 |
| FRECVENTA NATIVA | 3.20 GHz |
| FRECVENTA MAXIMA (TURBO) | 3.70 GHz |
| NUCLEE PROCESOR (CORES) | 4 (QUAD CORE) |
| FIRE DE EXECUTIE (THREADS) | 4 |
| MEMORIE CACHE | 6 MB |
| SOCKET | LGA 1151 |
| PUTERE TERMICA (TDP) | 65 W |
| TEHNOLOGIE DE FABRICATIE | 14 nm |
MEMORIE RAM |
|
| MEMORIE INSTALATA | 8 GB |
| TIP MEMORIE RAM | DDR4 |
| STANDARD MEMORIE | PC4-17000 |
| FRECVENTA MEMORIE | 2133 MHz |
UNITATE DE STOCARE |
|
| TIP UNITATE DE STOCARE | SSD |
| CAPACITATE | 256 GB |
| STARE SSD | SSD refurbished |
| INTERFATA | SATA |
| UNITATE OPTICA | Fara unitate optica |
PLACA VIDEO |
|
| TIP PLACA VIDEO | Integrata |
| CHIPSET VIDEO | Intel |
| MODEL PLACA VIDEO | Intel HD Graphics 530 |
| TIP MEMORIE VIDEO | DDR3 |
| CAPACITATE MEMORIE VIDEO | pana la 2 GB |
| BUS MEMORIE | 64 bit |
| REZOLUTIE MAXIMA | 4096 x 2160 |
| DIRECTX | 12 |
| OPENGL | 4.5 |
PLACA DE BAZA |
|
| CHIPSET | Intel Q270 |
| SLOTURI MEMORIE | 4 |
| MAX. MEMORIE SUPORTATĂ | 64 GB |
| PLACA DE RETEA (LAN) | Intel I219-LM Gigabit |
| SLOTURI PCIe x16 Gen 3.0 | 1 |
| SLOTURI PCIe x4 | 1 |
| SLOTURI PCIe x1 | 1 |
| SLOTURI PCI | 1 |
| SLOTURI M.2 | 1 |
PORTURI |
|
| DISPLAY PORT | 2 |
| HDMI | 1 |
| PS/2 | 2 |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 5 |
| USB-C | 1 x USB 3.1 Type C |
| LAN (RJ-45) | 1 |
| AUDIO | 2 |
| SERIAL | 1 |
ALIMENTARE |
|
| NUMAR DE SURSE INSTALATE | 1 x PSU |
| PUTERE SURSA | 240 W |
| CABLU DE ALIMENTARE | Inclus |
ALTE DETALII |
|
| CULOARE | Negru |
| GREUTATE | 8 kg |

